info@dilekedu.com

Gizlilik Sözleşmesi
Buradasınız: Anasayfa / Gizlilik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ VE WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI


Girmiş olduğunuz web sitesi Dilekedu Akademi tarafından işletilmektedir. Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartlara tabidir. Bu web siteyi kullanmakta ve web site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartları kabul etmektesiniz.
Dilekedu Akademi, ziyaretçilerinin kişisel gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir. Dilekedu Akademi, ziyaretçileri tarafından web sitesine sunulan kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesinin veya erişilmesinin önlenmesi için uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almaktadır. Dilekedu Akademi, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamaktadır.
Site, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermektedir. Üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi veya kuruma verebileceği hasarlardan Dilekedu Akademi sorumlu tutulamaz. Kişisel bilgilere sadece yetkili Dilekedu Akademi personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Dilekedu Akademi anonimleştirilmiş istatistiksel verileri (yaş, cinsiyet, coğrafi konum vb) iş süreçlerinin iyileştirilmesi, tüketici analizleri vb amaçlarla kullanabilir.
Bu web sitesinin telif hakları Dilekedu Akademi’ye aittir. Kullanıcı, website’yi ziyaret etmek ve kullanmakla, Dilekedu Akademi’nin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi, website’de yer alan içerik ve resimleri, görsel ve işitsel imgeleri, veri tabanlarını, ürün, tasarım, marka, patent, logo, ve benzeri her türlü bilgi, içerik, belge ve görselleri kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, yayınlamayacağını, değiştirmeyeceğini, başka bir lisana çevirmeyeceğini, saklamayacağını veya herhangi bir işleme tabi tutmayacağını, işlemeyeceğini, tahrip etmeyeceğini veya herhangi bir şekilde kullanmayacağını, Dilekedu Akademi ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini, kabul, beyan ve taahhüt eder. Dilekedu Akademi bu sitedeki bilgilerin belirtilen amaçların dışında kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.
Kullanıcılar, Internet üzerinden eğitim ve terapi satın alımı yapmaları halinde, sorulan sorulara doğru ve eksiksiz cevap vereceklerini, aksi halde gizlilik sözleşmesinden doğan haklarını kaybedeceklerini kabul ederler. Dilekedu Akademi bu durumda yasal yollara başvuru hakkını saklı tutmaktadır.
Bu site, içeriği Dilekedu Akademi tarafından kontrol edilmeyen başka web sitelerine yönlendiren bağlantılar içerebilir. Bağlantı verilmiş olan bu web siteleri, bu kullanım koşullarında belirtilen gizlilik hükümlerinden farklı koşullar içerebilir. Bu web sitelerinin toplayabileceği bilgilerin kullanımı veya ifşa edilmesinden Dilekedu Akademi sorumlu değildir. Benzer biçimde başka sitelerden Dilekedu Akademi sitesine link verildiğinde Dilekedu Akademi´nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes belirtilen hükümleri okumuş ve içeriğini kabul etmiş sayılır. Dilekedu Akademi, yeni sunulan hizmetler açısından gerekli olduğunda her zaman gizlilik sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Saygılarımızla,

Dilekedu Akademi

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın